KONST / Litografier / Litografi 13442080

nr 1344 2080

Claude Weisbuch

(f. 1927)

Litografi, Claude Weisbuch (f. 1927), Fiolspelare. Signerad, numrerad 18/250. Motivet: 55x74 cm

Utrop:

300 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:06:11